Sadownik wiceliderem od 12. kolejki

Od 12. kolejki, czyli od 26. października zespół Sadownika Waganiec nie spadł w ligowej tabeli poniżej drugiego miejsca -premiowanego awansem. Od tego czasu podopieczni Jacka Zawidzkiego kilka razy znajdowali się na pozycji lidera tabeli (ostatni raz po 17. kolejce), ale nie spadli na niższą pozycję niż druga. W ciągu całego sezonu najniższa pozycja, którą zajmował Sadownik to szósta lokata. Miało to miejsce 14 września po porażce ze Zjednoczonymi Piotrków Kujawski.

W najbliższą niedzielę o godzinie 17:00 na stadionie w Zbrachlinie Sadownik rozegra ostatnie spotkanie w sezonie. Rywalem będzie Łokietek Brześć Kujawski czyli lider tabeli. Aby nasz zespół wywalczył awans potrzebne jest zwycięstwo, chyba, że potknięcia zaliczą trzeci w tabeli Start Radziejów i czwarta Szubinianka. Jednak jak mówi stare powiedzenie: umiesz liczyć, licz na siebie. Sadownik przystąpi do tego meczu w najsilniejszym składzie. Nikt w zespole nie narzeka na kontuzje ani nie pauzuje za kartki. Celem naszego zespołu będą trzy punkty.

Już dziś serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Początek meczu o godzinie 17:00. Wstęp wolny.