Autor:

kajak

Utworzono:

09.06.2015

Nareszcie nasz zespól rozegrał taki mecz jaki byśmy sobie życzyli zawsze ! Pokonaliśmy Spartę Przysiersk 6-2, jest to zespół obecnie niżej w tabeli niż Tucholanka, jednak zawsze mecze z nimi nie należały do łatwych. Podobnie było i tym razem, ponieważ goście, broniący się przed spadkiem, od początku meczu zaatakowali i dążyli do zdobycia prowadzenia, na szczęście nasi piłkarze grali tym razem bardzo mądrze i zgodnie z założeniami, więc odwdzięczaliśmy się równieżgroźnymi sytuacjami pod bramką Sparty. Chyba najlepszy mecz w sezonie rozegrał Mirek Ostrowski, który bardzo mądrze prowadził naszą grę i popisywał się efektownymi asystami ! Pierwszą bramkę zdobyliśmy ok 25 minuty po błędzie obrońcy, jednak kolejneto piękne asysty Mirka, które na bramki zamienili PatrykKaszczyszyn i Wojtek Selka ! Doprzerwy był wynik 4-0 ! Po przerwie bardzo szybko zdobyliśmy 5 bramkę, a hattricka skompletował Wojtek Selka. Ok 60 minuty w sytuacji "sam an sam" znalazł się Patryk Kaszczyszyn, został jednak sfaulowany przez bramkarza gości, który zobaczył czerwoną kartkę i mecz praktycznie się rozstrzygnął,niestety ponownie nie wykorzystaliśmy rzutu karnego ! Wydawało się, żekolejne bramki dla nas to kwestia czasu, jednak wkradło się w naszą grę pewne rozprężenie, bądź kryzys i to goście przeprowadzali szybkie kontry zdobywając 2 bramki. Pod koniec meczu ładną kombinacyjną akcję przeprowadził Kajak z Mirkiem i ten ostatni przypieczętował swój dobry występ bramką ! Na pewno zawsze byśmy chcieli oglądać tak usposobiony nasz zespól, jednak zbyt często w tym sezonie przytrafiały się nam wpadki i brakowało stabilizacji w naszej grze ! Za tydzień ostatni mecz sezony w Dąbrowie Chełmińskiej.