LZS Dąb Potulice Gospodarze

Daniel Sobota Trener

redaktor

02.12.2014

Dąb Potulice - Orzeł Kcynia 1:3 (0:2)

Bramki: Michał Murach (83) - Mateusz Fordon (3), samobójcza (Jarosław Ksobiak - 24), Przemysław Toporowski (85).

Dąb: Patryk Gruda – Szymon Jurek (73’ Miłosz Grzegorek), Kamil Roszczyk, Jarosław Ksobiak (85’ Bartłomiej Grzegorek), Patryk Jasiński – Andrzej Moskwa – kapitan, Łukasz Nowak (55’ Michał Jurek), Michał Bąk (55’ Karol Pierzyński), Kewin Ciechanowski, Damian Kokowski – Michał Murach.W kadrze meczowej: Edwin Cholewczyński, Marek Maciejewski. Trener: Krzysztof Ksobiak. Orzeł: Łukasz Michalski – Marcin Gawryszak (89’ Paweł Czyż), Daniel Sobota, Sebastian Górecki, Sebastian Ćwikliński – Paweł Łukomski, Bartosz Zimny, Maciej Paszkiet (19’ Dawid Hallas), Przemysław Toporowski, Patryk Pokrzywiński (90’ Patryk Michalski), Mateusz Fordon (87’ Patryk Antczak). W kadrze meczowej: Szymon Pituła. Trener: Daniel Sobota. Żółte kartki: Patryk Jasiński, Michał Jurek (Dąb) – Patryk Pokrzywiński, Bartosz Zimny (Orzeł). Debiut w barwach Dębu: Michał Jurek, Miłosz Grzegorek.

Sędziowie: Michał Pokorski (Pińsko) – główny, Mariusz Stypczyński (Żnin) i Janusz Kuśnierek (Żnin) – asystenci.