90'
Widzów:

Kary

9'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak nogami na nogi przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji.
90'
Nieznany zawodnik Nierozważny atak ciałem w przeciwnika, przerwanie korzystnej akcji

09.05.2016

Okazałe zwycięstwo zanotowali seniorzy Chrobrego Charbrowo, którzy pokonali na własnym stadionie Victorię Słupsk 7: 0, prowadząc również do przerwy 3:0.

Brak podstawowego bramkarza, oraz czterech zawodników z pola nie dawały wiary i optymizmu na łatwe zdobycie punktów w tych zawodach. Jednak po bardzo szybko strzelonej bramce z rzutu wolnego przez Kalamaszka mogliśmy pozwolić sobie na bardzo spokojną i swobodną grę, która z minuty na minutę nabierała coraz większego tępa. Od samego początku miejscowi przejęli inicjatywę i kontrolowali każdy skrawek boiska. Trzy strzelone bramki w pierwszej połowie i cztery w drugiej nie do końca obrazowały tego, co naprawdę działo się na boisku. Tylu zmarnowanych stu procentowych sytuacji bramkowych charbrowianie już dawno nie mieli i w tak łatwy sposób nie marnowali. Śmiało można napisać, że to był najmniejszy wymiar kary dla bezradnych gości, którzy w żaden sposób nie potrafili zagrozić bramce miejscowych.

Gratulacje dla zespołu za zdobycie 3 ważnych punktów oraz powodzenia w pozostałych spotkaniach.