Autor:

PREZES

Utworzono:

15.09.2016

Witam w sobotę 10 września została rozegrana 1 kolejka juniorów starszych. Nasz zespół na własnym boisku podejmował drużynę Gryf Polanów. Mecz zakończył się remisem 1-1. Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i zakończyła się remisem 0-0,dopiero po zmianie stron gospodarze przejęli inicjatywę na boisku. W. 71 minucie meczu po ładnej zespołowej akcji Dominik Groszkiewicz zagrał piłkę na lewą stronę gdzie doskoczył do niej Adam Bober który mocnym strzałem po ziemi pokonał bramkarza gości. Zawodnicy Zrywu Kretomino strzelili jeszcze 2 bramki ale sędzia główny dopatrzył się pozycji spalonej. W 84 minucie arbiter podjął kontrowersyjną decyzję i podarował rzut karny dla gości z Polanowa. Kapitan Gryfa mocnym strzałem z 11 metra pokonał naszego bramkarza. Pomimo kilku dogodnych akcji ze strony gospodarzy wynik nie uległ zmianie Zryw Kretomino- Gryf Polanów 1-1.