Cyran

Utworzono:

08.09.2014

Opis Victoria Niemcz:

W 1 kolejce podejmowaliśmy drużynę Tęczy Wiąg. Rywal był dla nas kompletną niewiadomą, bo spotkaliśmy się ze sobą pierwszy raz. W pierwszej połowie obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia gola. Po naszej stronie skutecznością nie popisali się Kujawski i Tyborowski, a po rzucie wolnym Kamińskiego bramkarz z największym trudem odbił piłkę.W odpowiedzi od utraty bramki uratował nas słupek. Mecz mógł się podobać ze względu na szybkie tempo prowadzenia akcji. Na przerwę zeszliśmy przy wyniku 0-0. Drugą połowę zaczęliśmy dobrze. Wprowadzony po przerwie Paweł Januszkiewicz pokazał młodszym kolegom jak powinien grać napastnik. Po faulu na nim karnego wykorzystał Markiewicz. Poszliśmy za ciosem, ale nie potrafiliśmy dobić przeciwnika. W efekcie nie kryty w polu karnym napastnik gości na raty pokonał Niemczyka. Oba zespoły dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki, ale to rywale w ostatniej akcji meczu trafili do siatki. Niezdecydowanie bramkarza i bierność defensywy spowodowała, że jeden z najniższych na boisku głową pozbawił nas punktu w tym meczu.