Wisła Fordon Gospodarze

Krzysztof Ksobiak Trener

redaktor

02.12.2014

Wisła Fordon - Dąb Potulice 2:6 (0:1)

Bramki: Dawid Zbrojewski 2 (61-głową, 76)  - Damian Kokowski 2 (60, 83), Michał Murach (14), Łukasz Nowak (50-wolny), Kewin Ciechanowski (62), Jarosław Ksobiak (85).

Wisła: Paweł Kitowski - Szymon Kwiatkowski, Damian Zasada, Piotr Wnuczyński, Łukasz Siegert - Dawid Pobutkiewicz, Dawid Zbrojewski, Paweł Zagajewski (75, Mateusz Pobutkiewicz), Bartosz Traczykowski (65, Łukasz Wilczewski), Radosław Gaszak, Robert Musiałowski (85, Bartosz Łoś). Trener: Kamil Kałużny. Dąb: Patryk Gruda - Patryk Jasiński (71, Jacek Szymański), Jarosław Ksobiak, Kamil Roszczyk, Rafał Marzyński - Kewin Ciechanowski, Andrzej Moskwa, Łukasz Nowak (66, Szymon Jurek), Michał Bąk (55, Damian Kokowski) - Michał Murach, Łukasz Srokowski (85, Mikołaj Gapa). W kadrze meczowej: Bartłomiej Grzegorek. Trener: Krzysztof Ksobiak. Żółta kartka: Patryk Jasiński. Sędziowie: Bartosz Makowski (Bydgoszcz) - główny, Monika Muszyńska (Nowe Dąbie) i Radosław Orzechowski (Bydgoszcz) - asystenci.