Norbi w coraz lepszej formie!

Wychowanek Sadownik Waganiec, Norbert Hołtyn, coraz lepiej spisuje się w barwach juniorów młodszych Arki Gdynia w Lidze Makroregionalnej. Na stałe wpisał się w wyjściową jedenastkę swojego zespołu, w dodatku zdobywając kolejne bramki. W meczu w Gdyni przeciwko Lechowi Poznań strzelił bramkę na 1:3 (4:4), zaś w meczu przeciwko Lechii Gdańsk popisał się dobrą grą.

- Norbert w powtarzanym spotkaniu przeciwko Lechowi Poznań pomimo tego, że nie pokazał pełni swoich możliwości to zdobył niezwykle ważną dla nas pod względem psychologicznym bramkę na 3:1. Warto dodać, że był to przepiękny strzał głową w stylu Norbiego, a dzięki niemu podnieśliśmy się z marazmu ostatecznie o mały włos nie wygrywając. Mecz derbowy przeciwko Lechii, choć tym razem bez bramki, zdecydowanie lepszy piłkarsko dla Norberta, który powoli dorasta do roli czołowego defensywnego pomocnika. Coraz lepiej radzi sobie z dyscypliną taktyczną, zyskując swoim opanowaniem w grze oraz precyzją podań, które przekłada efektywność na całego zespółu. - powiedział asystent oraz trener mentalny JM Arki Gdynia Bartosz Zawidzki.

Takie wieści z Gdyni nie tylko cieszą ale i napawają dumą. Tak trzymaj Norbi!

więcej na: http://www.arka.gdynia.pl/news,13662-piekna-walka-juniorow-mlodszych-z-lechem.html