Trwa seria meczów bez porażki Sadownika. W sobotę ze Startem

Sadownik Waganiec dzięki zwycięstwu nad Brzysko-Rol-em przedłużył swoją passę meczów bez porażki do sześciu. W najbliższą sobotę w Radziejowie podopieczni Jacka Zawidzkiego zmierzą się z miejscowym Startem, który jest sąsiadem Sadownika w tabeli i głównym konkurentem oprócz Łokietka Brześć Kujawski w walce o awans do czwartej ligi. Obie drużyny w tabeli ligowej dzieli pięć punktów. Dzięki ewentualnemu zwycięstwu przewaga ta może wzrosnąć do ośmiu "oczek" co praktycznie przesądzi o awansie Sadownika do wyższej ligi. Porażka może jednak mocno skomplikować sytuację beniaminka z Wagańca, bowiem wówczas losy awansu toczyć będą się do ostatniej kolejki. Na jesień nasz zespół pokonał Start 2:1 po bramkach Sergieja Babynina i Łukasza Junatowskiego. Dla gości bramkę strzelił wówczas Leszek Stasiak, który z powodu kontuzji nie zagra w sobotnim spotkaniu.

Do Radziejowa nasz zespół jedzie w najmocniejszym składzie oprócz pauzującego za kartki Kamila Junatowskiego. Ponadto do kadry zespołu już w ostatnim spotkaniu dołączyli bramkarz Ireneusz Szylbert oraz pomocnik Przemysław Koc.

Początek spotkania o godzinie 16:00 w Radziejowie. Trzymamy mocno kciuki!